از باشگاه پرسپولیس خبر می‌رسد که با تلاش ایرج عرب و هیئت مدیره باشگاه، منابع مالی مورد نیاز تهیه شده و مطالبات بازیکنان تا پایان لیگ هجدهم پرداخت شد تا آن‌ها بدون دغدغه آماده حضور در تمرینات برای لیگ نوزدهم بشوند. پیش از این بازیکنان از عدم توجه مدیران باشگاه نسبت به پرداخت آخرین درصد از قراردادشان گله داشتند که این مشکل نیز برطرف شد و باشگاه با بازیکنان تحت قرارداد خود به طور کامل تسویه حساب کرد.


البته در این میان برخی از بازیکنان در دریافت مطالبات خود با مشکل مواجه شدند که آن هم به دلیل سفر غیر منتظره عرب و دو عضو هیئت مدیره به ترکیه برای مشخص کردن سرمربی بوده است و به محض بازگشت آن‌ها مشکل این تعداد از بازیکنان نیز حل می‌شود. در حالی که این باشگاه با خروج برانکو در شرایط حساسی قرار دارد و هنوز تکلیف نیمکت خود را مشخص نکرده، این خبر می‌تواند موج مثبتی در تیم ایجاد کرده و روحیه آن‌ها برای حضور قدرتمند در لیگ نوزدهم را بالا ببرد.

تمرینات پرسپولیس از فردا زیر نظر کریم باقری و سیدجلال حسینی به طور رسمی آغاز می‌شود و انتظار می‌رود که مدیران باشگاه طبق وعده‌ای که داده بودند تا انتهای هفته تکلیف سرمربی را مشخص کرده و مهیا حضور در فصل جدید شوند.

منبع : ورزش3

دسته‌ها: